خانه >> آموزش >> نحوه اضافه کردن پارامتر دوم به Color Fill Legend با داینامو
آموزش داینامو Dynamo

نحوه اضافه کردن پارامتر دوم به Color Fill Legend با داینامو

نحوه اضافه کردن پارامتر دوم به Color Fill Legend با داینامو

 

داینامو Dynamo چیست؟

داینامو یک پلاگین قدرتمند در نرم افزار Revit  می باشد که در ورژن های پایینتر Revit به عنوان یک پلاگین به نرم افزار Revit  اضافه می شد ولی در ورژن های ۲۰۱۷ به بعد به عنوان یک ابزار اصلی در تب Manage اضافه شده است.این ابزار قدرتمند قادر خواهد بود ۱-ابزاری را بهبود یا تسریع بخشد ۲-امکانی را به نرم افزار Revit اضافه می نمایید(مانند مثالی که زده خواهد شد)

این پلاگین تنها مختص یک رشته نبوده و برای هر سه رشته ی معماری،ساز و تاسیسات کاربردهای فراوانی دارد. پلاگین Dynamo بیشتر به منظور طراحی پارامتریک در محیط Revit طراحی شده است.

آموزش داینامو Dynamo

 

افزونه Dynamo ابزار و پلاگینی قدرتمند برای پلاگین GrassHopper بوده که در نرم افزار راینو Rhino استفاده می شود. ابزار داینامو Dynamo بجز ابزاری برای مدلسازی و طراحی پارامتریک Parametric برای تعریف پارامترهای اطلاعاتی و تکرار شونده در محیط نرم افزار Revit نیز استفاده می شود.

 

Dynamo pLayer چیست؟

در کنار این ابزار، ابزاری بنام داینامو پلیر Dynamo Player وجود دارد که بعد ایجاد مدل یا اطلاعات و… در پلاگین داینامو می توانید آن را با این ابزار به راحتی بدون اینکه وارد ابزار داینامو شوید به راحتی داخل سیستم های دیگر نیز اجرا Play نمایید. 

نحوه اضافه کردن پارامتر دوم به Color Fill Legend با داینامو

یکی از ابزار های پرکاربرد نرم افزار Revit ابزار Color Fill Legend می باشد که از این ابزار جهت ایجاد رنگبندی نمایشی استفاده می شود که محدودیتی که این قسمت دارد این می باشد که شما تنها می توانید یک پارامتر را در این جدول قرار دهید و امکان اینکه دو پارامتر را در این جدول قرار دهید وجود ندارد ولی شما بعد از دیدن این فیلم می توانید به راحتی با استفاده از ابزار داینامو پارامتر دوم و حتی سوم و …را نیز برای این قسمت اضافه نمایید.

 

همچنین ببینید

دانلود رویت 2019

آموزش revit 2019 ( آموزش رویت ۲۰۱۹)

آموزش revit 2019 ( آموزش رویت ۲۰۱۹ ) به زودی   نرم افزار Revit MEP …

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

فروشگاه محصولات آموزش Revit MEP رد کردن